У Криму "прилетіло" по ТЕЦ: половина півострова залишилася без світла
23 червня у тимчасово окупованому Криму у Керчі після "прильотів" спалахнула сильна пожежа на ТЕЦ - половина півострова залишилася без світла. Про це повідомляє Telegram-канал "Крымский ветер".
За попередніми даними, приліт міг статися по ТЕЦ у районі Аршинцеве в Керчі.
Моніторингова група зазначила, що пожежу на теплоелектроцентралі підтверджено. За наявною інформацією, сталося влучання в резервуар.
Також за даними супутникової зйомки зафіксовано шлейф диму завдовжки близько 47 кілометрів.
Водночас окупаційна влада заявила про відключення електроенергії через "технологічні порушення в електричних мережах".
Без світла залишилися Євпаторія, Саки, Красноперекопськ, Джанкой, Красноперекопський район, Сакський район, Джанкойський район, Красногвардійський район.
У підприємстві "Крименерго" заявили, що тривають аварійно-відновлювальні роботи: електропостачання обіцяють відновити протягом доби.
Війна в Україні - ситуація в Криму
Як писало видання The New York Times, українські чиновники назвали кримську кампанію важливою стратегічною подією, яка може допомогти покласти край війні. Атаки в Криму відбуваються паралельно з ударами українських безпілотників по інших російських містах. У сукупності ці атаки підкреслили, як різко знижується здатність Володимира Путіна ізолювати російське суспільство від наслідків війни.
Джерело: УНІАН